Group 1

Kalendarz 2021

Wyjątkowa kolekcja autorskich ilustracji w bardzo praktycznym opakowaniu. Zaprojektowany na złocistej spirali, kalendarz składa się z 12 oryginalnych ilustracji oraz dwóch okładek, przedniej i tylnej. Całość wydrukowana jest w formacie A3 na pięknym matowym papierze kredowym wysokiej jakości.

Wiosenna Promocja - 50%

105zł  52,50zł
+ koszt przesyłki

Zamówienia dokonuje się poprzez e-maila na adres wiktoria.luczyk@yahoo.com o tytule "Kalendarz 2021" lub kontakt na Facebooku lub Instagramie. Przy zamówieniu proszę wybrać wersję polską lub angielską. Płatność przelewem bankowym.

Kalendarz 2021, czyli sztuka w użytkowym opakowaniu

Po miesiącach twórczego maratonu rysunkowo-projektowego powstała moja pierwsza kolekcja ilustracji: Kalendarz 2021!

Zaprojektowany na złocistej spirali, Kalendarz składa się 12 oryginalnych ilustracji oraz dwóch okładek, przedniej i tylnej. Całość wydrukowana jest w formacie A3 na pięknym matowym papierze kredowym wysokiej jakości. 

Duży format doskonale eksponuje ilustracje, podczas gdy gotowy do zawieszenia mechanizm sprawia, że Kalendarz świetnie sprawdza się w roli dekoracji ściennej, w unikalny sposób podkreślając charakter każdego wnętrza.

Wika
Wika
Wika
Wika

Prosty projekt, oryginalne ilustracje, ręczne wykonanie

Każdy miesiąc przyozdobiony jest inną ilustracją z charakterystycznym motywem roślinnym, która w naturalny sposób komponuje się z minimalistycznym projektem Kalendarza. 

Prosty w formie, Kalendarz przyciąga uwagę ciekawymi połączeniami kolorystycznymi, jednocześnie zachowując swój użytkowy charakter.

Od pierwszego pomysłu, przez wstępny szkic, gotowy rysunek, po bardziej praktyczne aspekty projektu tj. wybór formatu, grubości papieru, a nawet rodzaju zawieszki - Kalendarz 2021 to produkt całkowicie ręcznie wykonany w Polsce.

Stworzony z miłością i dbałością o najmniejszy szczegół - w końcu będzie nam towarzyszył przez cały rok!

Wiosenna Promocja -50%

Pierwsze miesiące 2021 r. już za nami, dni stają się coraz cieplejsze, a wielu z nas z utęsknieniem wypatruje wiosny. Z tej okazji przygotowałam dla Was specjalną wiosenną promocję - Kalendarz 2021 dostępny za połowę ceny!

105 zł  52,50 zł
+ koszt przesyłki

Zamówienia dokonuje się poprzez e-maila na adres wiktoria.luczyk@yahoo.com o tytule "Kalendarz 2021" lub kontakt na Facebooku lub Instagramie. Przy zamówieniu proszę wybrać wersję polską lub angielską. Płatność przelewem bankowym.

Wika

© 2020 Wiktoria Luczyk

© 2020 Wiktoria Luczyk

© 2020 Wiktoria Luczyk